Kadry i płace

Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę kadrowo- płacową.  Wspieramy w tworzeniu działów płacowych i personalnych w firmie oraz prowadzimy nadzór nad ich funkcjonowaniem

Kadry i płace

Rozwiązania systemowe

Będąc specjalistami w swojej branży oferujemy nie tylko kompleksową usługę outsourcingu kadr i płac, ale również staramy się przekonać naszych klientów do innowacyjnych rozwiązań systemowych.  Wdrażane przez nas funkcjonalności mają zautomatyzować wybrane procesy, usprawnić działania operacyjne, a tym samym wygospodarować więcej czasu na kluczową działalność przedsiębiorstwa. Służymy pomocą przy dobraniu odpowiedniego rozwiązania do potrzeb klienta i jego struktury organizacyjnej.

Nasza oferta obejmuje w szczególności:

Automatyzacja procesów

Automatyzacja procesów kadrowo- płacowych może nastąpić dzięki wprowadzeniu odpowiedniego oprogramowania w firmie. Dzięki odpowiedniemu systemowi, pracownicy mogą liczyć na wsparcie m. in. w zakresie:

  • obliczania należnego wynagrodzenia wraz z premią,
  • planowania grafików, analizy frekwencji,
  • odprowadzania składek emerytalnych i chorobowych,
  • generowanie zeznań PIT, świadectw pracy,
  • wysyłanie deklaracji podatkowych.

Skuteczne wprowadzenie automatyzacji może okazać się dla wielu przedsiębiorstw wyzwaniem. W takim przypadku warto skorzystać z usług wyspecjalizowanych firm, które miały okazję przetestować różne oprogramowania oraz specjalistów od  IT, które dobiorą odpowiednie narzędzia do potrzeb i wymogów firmy. 

Informacje o usługach