Kadry i płace

Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę kadrowo- płacową.  Wspieramy w tworzeniu działów płacowych i personalnych w firmie oraz prowadzimy nadzór nad ich funkcjonowaniem

Kadry i płace

Rozwiązania systemowe

Będąc specjalistami w swojej branży oferujemy nie tylko kompleksową usługę outsourcingu kadr i płac, ale również staramy się przekonać naszych klientów do innowacyjnych rozwiązań systemowych.  Wdrażane przez nas funkcjonalności mają zautomatyzować wybrane procesy, usprawnić działania operacyjne, a tym samym wygospodarować więcej czasu na kluczową działalność przedsiębiorstwa. Służymy pomocą przy dobraniu odpowiedniego rozwiązania do potrzeb klienta i jego struktury organizacyjnej.

Nasza oferta obejmuje w szczególności:

Integracja danych (w ramach różnych systemów ERP)

Nasi klienci korzystają z wielu zróżnicowanych rozwiązań informatycznych wspierających ich działania w obszarze sprzedaży, produkcji, spraw magazynowych, spraw pracowniczych. Część danych z takich ewidencji podlega następnie ujęciu w ewidencji kadrowo-płacowej bądź ma wpływ na prowadzone rozliczenia.

Integrując dane z zewnętrznych systemów z systemem, którego używamy do prowadzenia ksiąg bądź spraw pracowniczych, oszczędzamy zasoby czasowe zarówno po stronie pracowników naszego biura rachunkowego, jak i zespołów naszych klientów. 

Najczęściej stosujemy i wdrażamy integracje danych:

  • Pomiędzy oprogramowaniem handlowym naszych klientów a systemem finansowo-księgowym,
  • Systemy ewidencji czasu pracy, zarządzania nieobecnościami z systemem kadrowo-płacowym,
  • Zewnętrznymi systemami, w których nasi klienci prowadzą ewidencje pomocnicze – np. dot. środków trwałych, sprzedaży,
  • Pomiędzy systemami elektronicznego obiegu dokumentów a systemem finansowo-księgowym,
  • Przygotowując raporty „wsadowe” do procesów fakturowania, raporty kosztów,
  • Eksporty danych finansowych z systemu finansowo księgowego do systemów controllingowych i raportowych naszych klientów.

Informacje o usługach