Księgowość

Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę księgowo- podatkową. Wspieramy w tworzeniu działów księgowych w firmie oraz prowadzimy nadzór nad ich funkcjonowaniem

Księgowość

Usługi księgowe i podatki

Naszą ofertę kierujemy do klientów, którym zależy na rozwoju potencjału swojej firmy, koncentracji na głównej działalności oraz na redukcji kosztów funkcjonowania. Zapewniamy prowadzenie księgowości oraz podatków zgodnie z przepisami prawa. Oferujemy współpracę z zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy na bieżąco aktualizują swoją wiedzę oraz posiadają dostęp do najnowszych narzędzi.

Nasza oferta obejmuje w szczególności:

JPK-VAT 

Jednolity Plik Kontrolny to nic innego jak zestaw informacji o zakupach i sprzedaży, który wynika z ewidencji VAT przedsiębiorcy za dany okres. Plik ten musi być spójny z deklaracją VAT. Dokument wysyłany jest wyłącznie drogą elektroniczną na serwery Ministerstwa Finansów.  

Wprowadzenie JPK- VAT miało na celu poprawienie efektywności kontroli podatkowych. Obecnie wszyscy czynni płatnicy podatku od towarów i usług zobowiązani są do co miesięcznego przekazania pliku (dotyczy to również miesięcy, w których przedsiębiorca nie odnotował transakcji obciążonych VAT-em). Przedsiębiorca rozliczający się kwartalnie tak samo podlega obowiązkowej wysyłce JPK-VAT co miesiąc.  

Całościowe podejście Mac Auditor do obsługi księgowej klientów obejmuję również usługę Jednolitego Pliku Kontrolnego VAT. Przedsiębiorca podejmując z nami współpracę, może czuć się bezpiecznie- nasi specjaliści przygotują oraz wyślą w terminie odpowiedni JPK_VAT. 

Informacje o usługach