Księgowość

Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę księgowo- podatkową. Wspieramy w tworzeniu działów księgowych w firmie oraz prowadzimy nadzór nad ich funkcjonowaniem

Księgowość

Usługi księgowe i podatki

Naszą ofertę kierujemy do klientów, którym zależy na rozwoju potencjału swojej firmy, koncentracji na głównej działalności oraz na redukcji kosztów funkcjonowania. Zapewniamy prowadzenie księgowości oraz podatków zgodnie z przepisami prawa. Oferujemy współpracę z zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy na bieżąco aktualizują swoją wiedzę oraz posiadają dostęp do najnowszych narzędzi.

Nasza oferta obejmuje w szczególności:

Księgowy na zastępstwo

W ramach usługi do klienta oddelegowany jest wysoko wykwalifikowany specjalista Mac Auditor, który będzie prowadził księgowość bądź wspierał klienta w uzgodnionym zakresie obowiązków, do momentu znalezienia odpowiedniej kandydatury, bądź docelowo stając się członkiem zespołu Klienta. 

Oprócz zapewnienia ciągłości obsługi podczas nieobecności członków zespołu, nasz specjalista może wspomóc Klienta we wdrożeniu nowego pracownika i zapoznaniu go z najistotniejszymi kwestiami dotyczącymi pracy w programach finansowo-księgowych czy systemu klasyfikacji i identyfikacji dokumentów. 

Usługa księgowy na zastępstwo obejmuje stanowiska od asystenta, przez samodzielnego księgowego, po osoby o kompetencjach dyrektora finansowego.  

Podchodząc kompleksowo do potrzeb naszych klientów, oferujemy również usługę pracownika na zastępstwo w zakresie kadrowo- płacowym (stanowiska od asystenta, przez specjalistę, po HR managerów) oraz administracyjnym (stanowisko asystenta). 

Jakie są największe zalety tego rozwiązania? 

Ciągłość prac – bez względu na zwolnienia, choroby i urlopy, ponieważ po naszej stronie leży zapewnienie obsługi Państwa firmy i wywiązanie się z nałożonych obowiązków. 

Przejrzystość kosztów – klient płaci umowną stawkę za pełny okres obowiązywania umowy, dzięki czemu nie ponosi kosztów związanych z rekrutacją, zwolnieniami lekarskimi, itp. 

Przejrzystość współpracy – umowa sporządzana jest indywidualnie do każdego stanowiska, obejmuje szczegółowy zakres obowiązków, a każda zmiana jest każdorazowo omawiana i aneksowana po zatwierdzeniu przez klienta. 

Stały dostęp do aktualnej i rzetelnej wiedzy – nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje i posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu różnych form działalności, są stale wspierani przez członków naszego zespołu ekspertów. 

Informacje o usługach