Księgowość

Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę księgowo- podatkową. Wspieramy w tworzeniu działów księgowych w firmie oraz prowadzimy nadzór nad ich funkcjonowaniem

Księgowość

Rozwiązania systemowe

Będąc specjalistami w swojej branży oferujemy nie tylko kompleksową usługę outsourcingu księgowości, ale również staramy się przekonać naszych klientów do innowacyjnych rozwiązań systemowych.  Wdrażane przez nas funkcjonalności mają zautomatyzować wybrane procesy, usprawnić działania operacyjne, a tym samym wygospodarować więcej czasu na kluczową działalność przedsiębiorstwa. Służymy pomocą przy dobraniu odpowiedniego rozwiązania do potrzeb klienta i jego struktury organizacyjnej.

Nasza oferta obejmuje w szczególności:

Automatyzacja procesów (zakupowe, kosztowe, bankowe, sprzedażowe, płacowe)

W obszarze księgowości najczęściej automatyzacji podlegają procesy związane z rejestracją faktur zakupowych, rozliczeniami bankowymi, płatnościami za usługi, dekretowanie faktur oraz raportowanie.  

Skuteczne wprowadzenie automatyzacji może okazać się dla wielu przedsiębiorstw wyzwaniem. W takim przypadku warto skorzystać z usług wyspecjalizowanych firm, które miały możliwość pracy na wielu systemach oraz specjalistów od IT, którzy dobiorą odpowiednie narzędzia do potrzeb i wymogów firmy. 

 

Informacje o usługach